Misyon & Vizyon

Hakkımızda

2019 yılında kurulan A1 Yaşam Bilimleri, binlerce profesyonelin referanslarıyla, akademik araştırmalardan rutin sağlık uygulamalarına kadar geniş bir portföy yelpazesinde, akıllı ve güvenilir IVD & Araştırma araçları, ürünleri ve eksiksiz laboratuvar çözümleri sunan öncü bir biyoteknoloji şirketidir.

A1 Yaşam Bilimleri, 16 farklı COVID-19 ürününün üreticisi olmanın yanı sıra araştırma projeleri için Ar-Ge olanakları, bitmiş ürünler için temiz oda üretim tesisleri ve satılmaya hazır ürünler için dünya çapında bir pazarlama ağı sunmaktadır. A1 Yaşam Bilimleri hem Sağlık Bakanlığı'na hem de özel sektöre güvenilir ve uygun fiyatlı COVID-19 çözümleri sağlamak için yerel firmalarla ortak çalışmalar yapar.

Misyonumuz

En yaratıcı fikirler ve gereken ilgili altyapıyı birleştirerek, müşterilere ve topluluklara küresel ölçekte yenilikçi çözümler, hizmetler ve değer sağlayan, saygın ve çeşitliliğe sahip bir şirket olarak öncülük etmeye kararlıyız.

Vizyonumuz

A1 Yaşam Bilimleri, akademik araştırmacılar, uzmanlar ve sağlık görevlileri gibi yaşam bilimleri profesyonellerini tek bir potada toplamayı ve bu gücü; güvenilir IVD & araştırma araçları, ürünleri ve eksiksiz laboratuvar çözümleri üretmeye dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

A1 Yaşam Bilimleri, yenilikçi fikirleri; en kaliteli üretim altyapısı ve profesyonel bir pazarlama anlayışı ile dünya pazarlarına en kaliteli ve pratik şekilde ulaştırır. Bu platforma katkıda bulunmak isteyenler, hastaların hayatlarını en iyi şekilde iyileştirmek ve insanlık için daha iyi bir gelecek yaratmak için yan yana gelmektedir.